Niewielkie mieszkanie w bloku, brak piwnicy i komórki lokatorskiej – brzmi znajomo? Jeżeli brakuje Ci przestrzeni na narzędzia, walizki podróżne lub inne przedmioty, których gabaryty nie pozwalają na komfortowe przechowywanie ich w mieszkaniu – kup szafę garażową!

Estetyczna i niedroga szafa garażowa na miejscu postojowym to rozwiązanie wszystkich kłopotów związanych z brakiem wolnej przestrzeni w mieszkaniu – pozwoli na bezproblemowe, bezpieczne przechowywanie opon samochodowych, wózków dziecięcych, mebli ogrodowych, nart, rowerów i innych rzeczy, na które niezwykle ciężko znaleźć miejsce w niewielkim mieszkaniu.

Dzięki funkcjonalnej, nowoczesnej konstrukcji szafa garażowa ma prawie 3 metry sześcienne pojemności, co daje naprawdę wiele możliwości przechowywania przy jednoczesnym zachowaniu użyteczności miejsca postojowego.
Nie zamartwiaj się ciasnym mieszkaniem i już dziś zamów szafę garażową, dzięki której pojęcie braku miejsca odejdzie w niepamięć. Proponujemy aż 6 różnych wariantów wymiarowych i 3 warianty kolorystyczne, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność, że zamówiona szafa garażowa będzie idealnie dopasowana do miejsca postojowego.
Zdecyduj się na to nowoczesne rozwiązanie i zagospodaruj swoje miejsce postojowe w funkcjonalny sposób – nasze szafy garażowe to doskonały pomysł na stworzenie dodatkowej przestrzeni użytkowej, którą docenią wszyscy domownicy.